Webinary

Webinary

Serdecznie zapraszamy na 4 webinary (szkolenia on-line), w których opowiadamy o różnych częściach projektu Polski Model Gościnności.

Już dziś o godzinie 18:00 Szczepan Kasiński opowie Wam o fundraisingu – czyli jak prowadzić zbiórkę w Sieci, jakiego języka używać i w jaki sposób się komunikować, żeby skutecznie sfinansować dowolny projekt i każdą inicjatywę. Szczepan to doświadczony trener, który pomógł już ponad 200 organizacjom pozarządowym!

Aby wziąć udział w dzisiejszym szkoleniu na temat fundraisingu wystarczy zalogować się pod linkiem:

https://fundacjarepublikanska.clickmeeting.com/finansowanie…

To jednak nie wszystko, bo jutro – również o godzinie 18:00 – Artur Wywigacz poprowadzi webinar poświęcony finansowaniu projektów… Z grantów. Artur aktywnie działa w Fundacja Wspierania Edukacji i Rozwoju Innowatorium i skomplikowaną materię przedstawia w niezwykle przystępny sposób.

Aby wziąć udział w jutrzejszym szkoleniu na temat finansowania projektów z grantów wystarczy zalogować się pod linkiem:

https://fundacjarepublikanska.clickmeeting.com/finansowanie…

W czwartek – również o godzinie 18:00 – doktor Mariusz Sulkowski z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego poprowadzi webinar na temat idei Polskiego Modelu Gościnności, czyli republikańskiego ujęcia problemu imigracji przedstawionego w raporcie, którego doktor Sulkowski jest autorem.

Aby wziąć udział w czwartkowym szkoleniu na temat idei Polskiego Modelu Gościnności wystarczy zalogować się pod linkiem:

https://fundacjarepublikanska.clickmeeting.com/idea-polskie…

Ostatni – piątkowy – webinar rozpocznie się o godzinie 17:00, a poprowadzi go Wiceprezes Fundacji Republikańskiej, Dominik Mazur. Tematyka szkolenia dotyczyć będzie komunikacji w projektach integracyjnych: w jaki sposób mówić o nich, by oddać ich istotę, a także w jaki sposób komunikować się w sytuacjach kryzysowych.

Aby wziąć udział w piątkowym szkoleniu na temat komunikacji w projektach integracyjnych wystarczy zalogować się pod linkiem:

https://fundacjarepublikanska.clickmeeting.com/komunikacja-…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *